Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.
Zamknij

aktualności

Bądź na bieżąco z informacjami o najkorzystniejszych dla Ciebie ofertach.

Dodano: 20/04/2017 13:08:00

Wyniki - Zapytanie ofertowe

Dostawa środków trwałych (maszyn i urządzeń) do malarni
Dodano: 09/03/2017 09:10:00

Zapytanie ofertowe

Dostawa środków trwałych (maszyn i urządzeń) do malarni
Dodano: 05/10/2016 12:27:00

Wybór najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyniku postępowania wyboru najkorzystniejszej oferty w zapytaniu ofertowym nr 1/1.4.POPW/2016
Dodano: 23/09/2016 13:30:00

Zapytanie ofertowe.

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu ofertowym w zakresie przeprowadzenia audytu wzorniczego u Zamawiającego i opracowania strategii wzorniczej w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, Działanie 1.4 "Wzór na konkurencję" - etap I.
Dodano: 21/09/2016 14:30:00

Zapytanie ofertowe

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu ofertowym w zakresie przeprowadzenia audytu wzorniczego u Zamawiającego i opracowania strategii wzorniczej w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, Działanie 1.4 "Wzór na konkurencję" - etap I.
Dodano: 11/04/2016 23:15:00

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

1 / 4

Konstrukcje stalowe

2 / 4

Bezdotykowa Myjnia Samochodowa

3 / 4

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

4 / 4

Stacja Paliw

realizacje

Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Zamknij

referencje

Dołącz do grona zadowolonych klientów.

kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie, lub napisz do nas.

Informacje kontaktowe

Centrala Firmy

"Hydrobud - Przeworsk" Sp. z o.o.

 

ul. Łąkowa 5
37 - 200 Przeworsk
Tel. Centrala: 16 649 11 00

hydrobud@hydrobud.przeworsk.pl

 

 


Dyrektor Zarządzający

Wiesław Kojder

GSM: 795 452 607
16 649 11 07
kojder.w@hydrobud.przeworsk.pl


Dyrektor ds. Konstrukcji Stalowych

Grendysa Kazimierz


16 649 11 05
GSM: 728 585 482
grendysa@hydrobud.przeworsk.pl

 


Kierownik Produkcji

Susło Lucjan


16 649 11 13
GSM: 697 034 200
suslo@hydrobud.przeworsk.pl

 


Kierownik Budów

Birek Bogdan


16 649 11 02
GSM: 604 193 211
birek@hydrobud.przeworsk.pl

 


Inspektor ds. Finansowo-Księgowych

Kojder Karolina


16 649 11 01
GSM: 606 322 443
kojder@hydrobud.przeworsk.pl

 

 


Kadry

Kojder Danuta

16 649 11 08
kojder.d@hydrobud.przeworsk.pl

 


Zaopatrzenie

Syk Jerzy


16 649 11 16
GSM: 600 924 633
syk@hydrobud.przeworsk.pl

 


Inwestycje

Weselak Marek


16 649 11 12
weselak@hydrobud.przeworsk.pl

 

 


Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Diagności
Kojder Bogdan, Kojder Paweł, Kappel Wojciech
16 649 11 19
skp@hydrobud.przeworsk.pl


Stacja Paliw

Kojder Paweł


16 649 11 18
GSM: 660 02 40 58


Technolodzy

Szylar Mateusz
szylar@hydrobud.przeworsk.pl

 

Tytuła Bartosz
tytula@hydrobud.przeworsk.pl

Hejnosz Mateusz
hejnosz@hydrobud.przeworsk.pl
tel. 16 649 11 02